Haber

Elazığ’da deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 20 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Elazığ beyin sarsıntısı mı oldu Sorusu, geçtiğimiz dakikalarda yaşanan olaylar arasında en çok merak edilenlerin arasında yer aldı. Zaman zaman meydana gelen artçı sarsıntılar nedeniyle Elazığ’da vatandaşlarda sarsıntı yaşandı? Sorusuna internette yanıt arıyor. Peki Elazığ’da sarsıntı mı oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika Elazığ depremleri! 20 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi!

ELAZIĞ DEPREM MİYDİ?

Elazığ’da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde de hissedilirken, 4.6 büyüklüğündeki depremin ardından ağır hasar gördüğü için boşaltılan Kültür Mahallesi’ndeki Vali Fahribey Caddesi üzerinde bulunan 2 bloklu 4 katlı binadan gürültü duyanlar, , 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak durumu bildirdi. Elazığ’a bağlı Kültür Mahallesi Vali Fahribey Caddesi üzerinde bulunan ve ağır hasarlı olduğu için boşaltılan 4,6 büyüklüğündeki depremin ardından gürültü duyanlar, 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine sevk edilen polis ekipleri, binanın çevresini güvenlik şeritleriyle kapatarak önlem aldı.

seydisehir-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu