Teknoloji

Twitch Videoları Nasıl İndirilir? Tüm Yöntemler

İlk olarak 2011 yılında kullanıcılarıyla buluşan Twitch, günümüzde sayısız yayıncısı ve milyonlarca aktif kullanıcısı olan bir yayın platformudur. Birçok farklı temada canlı yayın yapılsa da özellikle oyuncuların oyunu oynarken canlı yayın yapması platform oyuncular ve oyuncular için vazgeçilmez kılıyor.İyi ama canlı yayınları yakalayamıyorum diyorsanız Twitch video indirme işlemi devreye giriyor.

Şu anda Twitch video indirme işlemi için dahili bir hizmet bulunmamaktadır. Bu nedenle, üçüncü taraf web sitelerini, programları ve taşınabilir uygulamaları kullanmalısınız. Twitch video indirme hizmeti sunan uygulamaların her birinin kendine has özellikleri vardır bu nedenle hangisini kullandığınıza göre alacağınız hizmetin kalitesi değişiklik gösterecektir. Gelin Twitch video indirme işlemi için kullanabilirsiniz.Programlara, web sitelerine ve taşınabilir uygulamalara daha yakından bakalım.

Twitch videosu nasıl indirilir? Programlar, taşınabilir uygulamalar ve web siteleri:

  • VodTwit: Twitch için İndirici
  • Twitch Sülük
  • YouTube 4K İndirici
  • Twitch’i kaldır
  • kırpıcı
  • CleverGet Twitch İndirici
  • Twitch Çevrimiçi İndirici

Mobil cihazlar için: Twitch için VodTwit İndirici

Herkesin merak ettiği ilk sırayı verelim; VodTwit: Downloader for Twitch, Android işletim sistemli taşınabilir cihazlarınız için mevcuttur. Google Play Store’dan indirerek kullanabilirsiniz. bir Twitch video indirme taşınabilir uygulamasıdır. Angolix tarafından geliştirilen taşınabilir uygulama, bu ilacın uygulama mağazalarında en çok tanınan uygulamalarından biridir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VodTwit: Downloader for Twitch taşınabilir uygulaması ile. Dilerseniz abone olduğunuz Twitch kanallarındaki görseller otomatik olarak İndirme talimatı verebilirsiniz. Uygulama üzerinden Full HD görüntü kalitesinde görsel indirme şansına sahipsiniz. Ancak dikkat edin, indirdiğiniz görseller hem uzun hem de kaliteli ise taşınabilir cihazınızın dahili depolama alanında büyük yer kaplayabilirler ama merak etmeyin o devasa görselleri sadece ses dosyası olarak indirmeniz de mümkün.

Küçük ve hızlı: Twitch Leecher

Ben klasik bir kullanıcıyım, Twitch video indirme programı kullanmak istiyorsanız buyrun Twitch Leecher. işlevine göre oldukça küçük bir belge boyutuna sahip olduğundan Twitch Leecher programını tüm bilgisayarlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu programın Twitch video indirme hizmeti veren sitelerin aksine çok daha hızlı indirme imkanı sunduğunu söylemek mümkün.

Twitch Leecher programını indirip hızlıca suram yaptıktan sonra Twitch hesap bilgilerinizi kullanarak program üzerinden platforma giriş yapınız. İlk önce abone olduğunuz kanalların resimlerini göreceksiniz. Dilerseniz tüm bu görselleri tek tıkla indirebilirsiniz. Varsayılan ayarları kullanmak istemiyorsanız indirmeden önce seçenekleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Bir de tarayıcı eklentisi var: YouTube 4K Downloader

Twitch video indirme derdik YouTube nesi var demeyin, YouTube 4K Downloader her ne kadar sadece YouTube video indirme hizmeti veriyor gibi görünse de aslında en başarılı Twitch video indirme sitelerinden biridir. Ayrıca, YouTube 4K İndirici hizmeti Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge gibi internet tarayıcılarında kullanabilirsiniz.uzantıları vardır.

Uzatmaya ihtiyacım yok deseniz bile işiniz oldukça kolay. YouTube 4K Downloader web sitesini açıp indirmek istediğiniz Twitch görselinin linkini yapıştırıyorsunuz. O zaman kontrol tamamen sizin elinizde.Videoyu 160p ile 1080p arasında değişen kalitede indirebilir ya da sadece dinlemek istiyorum diyerek sesli belge olarak indirebilirsiniz.

Daha kısa görüntüler için ideal: UnTwitch

UnTwitch, kullanıcılarına en kolay Twitch video indirme sistemlerinden biri teklifler. Web sitesini açtıktan sonra tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz Twitch görselinin linkini yapıştırıp Gönder butonuna basmak. Saniyeler içinde ekranın alt kısmında resim indirme seçeneklerini göreceksiniz.

Görüntünün kaç piksel olacağını yani manzara kalitesini video indirme seçeneklerinden seçebilirsiniz. Görüntü kalitesi arttıkça İndirme boyutunun da artacağını unutmayın. Ancak, UnTwitch web sitesi, maksimum 2 saat uzunluğundaki videoları indirmenize izin verir. Daha uzun görseller için görsel indirme seçeneklerinden hangi 2 saatlik bölümü indirmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Videoları indirmeden kırpın: Clipr

Clipr, kullanıcılarına en hızlı Twitch video indirme formülünü sunan web sitelerinden biridir. klip web sitesi, Evolution Host Game, VPS sunucularını kullanır. Böylece kullanıcılarına hem hızlı hem de güvenilir bir görsel indirme garantisi sunmaktadır. Tek yapmanız gereken siteyi açıp indirmek istediğiniz Twitch görselinin temasını yapıştırmak.

Elbette Clipr, diğer Twitch video indirme sitelerinin gerisinde kalmıyor ve kullanıcılarına birçok farklı video indirme seçeneği sunuyor. Seçenekler aracılığıyla Full HD manzara kalitesinde görüntüleri indirebilirsiniz.İndireceğiniz görsel çok uzunsa ve hepsini indirmek istemiyorsanız görsel indirme seçeneklerinden saniyesine kadar görselin hangi bölümünü indirmek istediğinizi seçebilirsiniz.

4K indirme özelliği: CleverGet Twitch İndirici

Twitch video indirme programında ısrarcıysanız CleverGet Twitch Downloader programına bir göz atmanızda fayda var. Windows 7, 8, 8.1, 10 ve 11 sürümlerinde başarıyla çalışıyorCleverGet Twitch Downloader programı ile istediğiniz tüm Twitch görüntülerini Full HD ve hatta destekleniyorsa 4K görüntü kalitesinde indirmeniz mümkün.

Elbette seçenekler bununla sınırlı değil. Görüntüye ihtiyacım yok diyorsanız CleverGet Twitch Downloader programını kullanabilirsiniz. Twitch görüntülerini yalnızca ses belgeleri olarak indirmek de mümkündür.Elbette CleverGet Twitch Downloader bilgisayarınızda kullanmanız gereken bir program bu yüzden Twitch video indirme hizmeti veren sitelere göre çok daha hızlı indirme ve daha kolay kullanım sunuyor.

En kapsamlı hizmet: Twitch Online İndirici

Açık konuşalım, listemizdeki her uygulamanın kendine has özellikleri var ama Sadece Twitch video indirme değil, çok daha fazlası Twitch Online Downloader gerçek bir profesyoneldir. Twitch Online Downloader web sitesi aracılığıyla aklınıza gelmeyen 200’den fazla web sitesinden kolayca görsel indirebilirsiniz.

Twitch Online Downloader web sitesi, tasarım detayları sayesinde kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. En profesyonel programlar bile kaldıramaz. Elbette indirmek istediğiniz görselleri yatay kalitede veya sesli doküman olarak indirebileceğinizi söylemeye gerek yok. Üstelik görsellerinizi farklı platformlarda paylaşmak istiyorsanız uygun bir indirme formülü bile seçebilirsiniz.

Dünyanın en bilinen canlı yayın platformunda görseller için başvurabileceğiniz programlı ve programsız. Twitch video indirme yöntemlerini listeleme Bilmeniz gereken detaylardan kısaca bahsettik. Kullandığınız alternatif yöntemler varsa yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu