Yaşam

YAZ MODASINDA ÇEVRESEL DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Luxamare’nin çevre dostu yaklaşımı, moda dünyasında büyük bir etki yaratıyor. Moda tutkunları, markanın sürdürülebilir ve organik kumaşlardan üretilen ürünlerini tercih ederek, kendi stil ihtiyaçlarını karşılarken doğal kaynakları koruma sorumluluğunu da üstlenme fırsatı buluyor.

Tasarımcılar Begüm Şen ve Yeşim Akgül’ün yanı sıra marka sahiplerinin de vizyonuyla Luxamare, yaz koleksiyonunda deniz temasını başarıyla yansıtan ve sürdürülebilir moda ilkelerini benimseyen bir marka olarak öne çıkıyor. Plaj elbiseleri, gömlekler, kimonolar ve pareolar gibi eserler kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çekerken aynı zamanda çevreye duyarlılığı da yansıtıyor. Gündüzden geceye kullanılabilen çalışma seçenekleri ile rahat ve özgün bir tarzın simgesi oluyor.


Marka, ilhamını denizden alan ve sürdürülebilirliği ile öne çıkan yaz koleksiyonlarıyla moda dünyasına yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Neslin devamlılığını ve insanlığın sürdürülebilirliğini sağlayan “dişi/dişi enerjisi”nin gücünü tasarımlarında taşıyan, ağırlıklı olarak organik pamuk ve doğal keten kumaşlar üretirken, konforu ön planda tutarak zamansız modüller üretiyor. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu